NËNA E FJOLLËS SOT FESTON DITËLINDJEN, JA SI E UROI KËNGËTARJA!

Fjolla Morina është ndër emrat më të komantuar të showbizit.

Ajo nihet për natyrën e saj dinamike dhe gjithanshmërinë.
E si duket nëna e këngëtarës sot ka festuar ditëlindjen e saj të 66-të.

Këtë e bëri të ditur Fjolla përmes urimit në Instastory.

Leave a Reply

Your email address will not be published.