Nena Me 10 Femije Punon Ne Aren Gjithe Diten Por Asnje Femi Nuk E Ndihmon

Nena Me 10 Femije Punon Ne Aren Gjithe Diten Por Asnje Femi Nuk E Ndihmon

Gazetari e pyet te moshuaren nese ke femije apo jo por ajo i kthehet se ka dhjete femije por asnje nuk eshte aty qe ta ndihmoje..Si po ndodh sot me te rinjt e sotem qe largohen nga vendiljda dhe harrojne prinderit e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.