NËNË PËR HERË TË DYTË? XHENSILA MYRTEZAJ KA NJË LAJM TË BUKUR

Prej disa kohësh, në mediat rozë, këngëtarja Xhensila Myrtezaj është përfolur se është shtazënë.

Gjithçka nisi nga disa foto që ajo publikoi në Instagram, ku shfaqej me Ajkën dhe kishte vendosur dorën mbi barkun e saj duke ngjallur kështu dyshimet te ndjekësit.

E ftuar së fundmi në emisionin “Jo vetëm modë”, këngëtarja zbuloi se nuk është në pritje të ëmbël.

Megjithatë, ajo dha një lajm të bukur përsa i përket zgjerimit të familjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.