Nga befasia e ditëlindjes, Nera nuk përmbahet dhe përlotet

Për familjen Fejzullahu ka qenë një ditë e veçantë.

Gruaja e këngëtarit Sabri Fejzullahut, Nera Fejzullahu sot feston ditëlindjen e saj.

Ajo mori urime të shumta që në orët e para të mesnatës, por padyshim që urimin më të bukur e mori nga Sabri Fejzullahu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.