Nga deti Sarah poston foton më të bukur të saj në

Sarah Berisha, është blogerja tashmë e njohur shqiptare.

Që nga hyrja e saj në formantin e njohur, Big Brother Albania, ajo ka bërë një bujë të madhe me qetësinë dhe zgjuarsinë e saj, shkruan ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.