Nga Kjo Datë Rikthehen Temperaturat E Ulëta Dhe Bora

Butë dhe stabil edhe në pjesën e parë të javës.

Nga mesi i javës shkurtimisht priten mundësi për shi e borë dhe rënie e temperaturës.

2.01.2021 – Butë dhe mot stabil parashihet të mbajë edhe në ditët e para të javës së parë të vitit 2022. Me kthjellime e vransira, derisa orëve të mëngjesit përgjatë ultësirave priten edhe kushte për mjegull apo mjegullinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.