Nga ndërhyrjet e shumta, Violeta nuk po njihet më

Violetë Kukaj, ka qenë dhe do të mbetet njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo gjithmonë ka ditur të sjellë këngë shumë të pëlqyeshme të cilat i kanë rezistuar kohës, shkruan ORAinfo.

Ani pse kohëve të fundit disi është larguar nga skena, ajo prapë më pamjen dhe ndryshimet që ka bërë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes

Leave a Reply

Your email address will not be published.