Ngritja e çmimit të karburanteve, ironizon Getinjo: Ton ditën rrin në kafe e ankohen për naftë!

Ngritja e çmimit të karburanteve ka ngritur panik të madhe tek qytetarët.

Ka pasur reagime të shumta përmes rrjeteve sociale, përmes së cilës qytetarët kërkojnë ndërhyrjen e shtetit, shkruan Indeksonline.
Reperi i njohur Getinjo, përmes një postimi në ‘Instastory’ ironzoi me ata të cilët rrinë në kafe e ankohen për çmimin e naftës dhe të benzinës.
“Ton diten rrin neper kafe eh ja nis ankohet per naften edhe benzinin”, shkroi reperi./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.