Një Kaçurrele Jo shëse, Fifi Do Ta Shkrijë Të Dashurin E Saj Me Këtë Pamje

Ajo së fundmi është në lidhje me ish-bashkëshortin e modelës, Adrola Dushi, Adis Patushin.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një imazh ku shfaqet super joshëse.

E veshur me stil dhe me flokë të bëra kaçurrela, Fifi do ta shkrijë të dashurin e saj.

“Me ler te pijë nga dashuria jote”, e ka përshkurar foton Fifi. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.