Një nuse si Marigona, kështu i pret mysafirët

Ditë më parë, Marigona Krasniqi kurorëzoji dashurinë e saj me boksierin e famshëm, Robin Krasniqi.

Dasma e tyre mori vëmendje të madhe, pasi çdo detaj në ceremoninë e tyre kishte vlerë dhe komentohej shumë kjo për faktin se të dy janë figura të famshme, shkruan ORAinfo.

E duket se Marigona është një nuse për shtëpi, pasi në foton e fundit të postuar nga ajo, shihet e rregulluar e grimuar tamam si një nuse për t”i pritur mysafirët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.