Një Vjehërr E Një Gjyshe E Kujdesëshme Si Remzija

Remzia shkëlqen bashkë me rejën dhe mbesën.

Remzie Osmani mbetët një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Ajo shumicën e kohës ndan momente me familjen e saj, duke shkëlqyer në çdo kohë, shkruan Kosovarja.

Në këtë imazh të fundit, bashkë me nusen dhe mbesën, ajo ndau fotografinë më të mirë.

Po ashtu, me fustana të bukur dhe grim perfekt që të tria shkëlqejnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.