Një Zeshkane Tejet E Bukur, Kjo Është Vajza E Madhe E Arjolës

Arjola në atë shtëpi rrëfeu historinë e dhibshme të familjes dhe fëmijëve të saj. Ajo madje doli fituese, sepse produksioni ia dhuroi një banesë për tre fëmijët e saj.
E vajza e saj e madhja, Helga ka festuar ditëlindjen e 15-të.Ajo duket se i ka ngjarë nënës, sepse është një bukuroshe e vërtetë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.