Një zonjë me shumë klas, kjo është gruaja e “Xhek Setrës”

Naser Rafuna, është njëri nga aktorët dhe producentët më të njohur në vend.

Ai është krijuesi i seriali më të famshëm “Çka ka Shpija”, i cili ka shumë sezone që është transmetuar për audiencën besnike të tyre, shkruan ORAinfo.

E përveç që është themelues e producent, Naseri po ashtu luan edhe rolin kryesor të Xhek Sterës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.