Një zonjushë e vërtetë eshte bere: Shikoni sa është rritur aktorja e njohur e serialit “Nënë”

Eshte nje aktore shume e mire megjithese eshte nje vajze e vogel ajo eshte nje fenomen i rralle ne boten e aktrimit dhe te serialeve.

Ndersa ne Shqiperi ajo eshte bere e njohur nga serialet me rolin e Melekut ne serialin Nene.Nje seria shume i bukur dhe plote emocione.
Ndonëse në një moshë të vogël ajo i ka mahnitur të gjithë me talentin e saj.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh

Leave a Reply

Your email address will not be published.