NJIHUNI ME ISH TË DASHURIN E BEATRIX RAMOSAJ

Beatrix Ramosaj është shndërruar në emrin më të lakuar në mediat rozë, e kjo jo vetëm për shkak të famës si këngëtare por edhe pjesëmarrjes së saj në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë, Big Brother Vip.

Këngëtarja Ramosaj dita-ditës filloi të afrohej me Donald Veshaj me të cilin nuk vonuan dhe nisën një lidhje pavarësisht situatës që ky i fundit e kishte lënë raportin pezull me moderatoren Bora Zemani.

Leave a Reply

Your email address will not be published.