Nora “bo*bardon” me fotot e fundit

Këngëtarja Nora Istrefi është parë në formë të mirë në fotot e saj të fundit

Nëna e një vajze, Nora Istrefi vazhdon të jetë në top formë dhe për këtë tregojnë edhe fotot e saj të fundit që i ka postuar në rrjetet sociale.

Këngëtarja kosovare ka të veshur një palë pantallona komplet me xixa ngjyrë ari, që i shkojnë shumë për trupi, derisa pozon në hollin e një hoteli kosovar.

Ajo nuk ka treguar se pse e ka bërë këtë fotosesion, por bënë poza se. ksi derisa shikon aparatin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.