Nora Dhe Renee Vishen Njejtë, Mahnisin Me Pamjen

Nora Istrefi, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për audiencën e gjerë.

Lidhja e saj me Robert Berishën, bëri bujë zëmadhe, po aq sa bëri edhe ndarja e tyre, shkruan ORAinfo.

Gjithsesi, jeta vazhdon e të njëjtën gjë ka bërë edhe Nora.

Ajo ka vazhduar përditshmërinë e saj pa u ndikuar shumë nga lajmet që shkruhen për të.


Së fundmi Nora ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të vajzës së saj, Renee.

Të veshura zi e me stil, ato po shkëlqejnë pranë njëra – tjetrës. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.