NORA ISTREFI PUBLIKON FOTOGRAFITË QË NUK I KEMI PARË KURRË GJATË 2021

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi ka publikuar në rrjetet sociale disa nga momentet më të bukura të saj gjatë vitit 2021.

Në këtë foto dhe video këngëtarja shihet me njerëzit e saj më të afërt.

Ndryshe, Nora Istrefi gjatë këtij viti ka qenë shumë aktive me projektet muzikore dhe koncertet të mbushura plot me fansa./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.