NORA ISTREFIN E KRAHASOJNË ME JENNIFER LOPEZIN

Nora ka postuar imazhe të reja, ajo nuk ndodhet në Kosovë, e këtë e bëri të ditur me anë të një postimi të fundit në instagram.

Këngëtarja kosovare ndodhet në Londër meqë rast edhe solli imazhe të bukura nga atje.
Ajo u shfaq veshur me të zeza duke i shtuar ‘look-ut’ të saj edhe një kapele të stilit fedor.

Mirëpo, dikush nga ndjekësit e krahasoi atë me këngëtaren dhe aktoren amerikane Jennifer Lopezin, “JLO 2”, ka shkruar ndjekësi në imazhet e Nora Istrefi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.