Nora Shfaqet Në Krahët E Këtij Mashkulli Të Njohur, Çka Po Paralajmëron?!

Lidhja e saj me Robert Berishën, bëri bujë zëmadhe, po aq sa bëri edhe ndarja e tyre, shkruan ORAinfo.
Gjithsesi, jeta vazhdon e të njëjtën gjë ka bërë edhe Nora.

Ajo ka vazhduar përditshmërinë e saj pa u ndikuar shumë nga lajmet që shkruhen për të.Së fundmi Nora ka publikuar një foto ku shfaqet në karhë të kantautorit Florent Boshnjakut.Duket se Nora është duke përgatitur një këngë të re, dhe për këtë po kujdeset Florenti.Këngëtarja nuk ka zbuluar shumë në postimin e saj. Mbetet të shihet me çka do të na befasoj Nora.

Leave a Reply

Your email address will not be published.