Nuk do ta besoni në çfarë gjendje shkoi Shyhretja me bë shopping! (PAMJE)

Shyhrete Behluli në çdo kohë merr vëmendje me pozat e ndryshme që publikon.

Ajo në shumë raste kalon në lajm dhe duket perfekte, shkruan “Kosovarja”.

Në çdo kohë duket e zonja, dhe femër që mbetët shembull për të tjerat.

Këtë herë, vajza e saj Engji e publikoi këngëtaren duke bërë shopping ku edhe në këtë gjendje duket bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.