Nuk Do Ta Njihni, Shikoni Si Dukej Antonela Berisha Para Se Të Bëhej E Famshme (FOTO)

Nga konkurrente e “Përputhen”, Antonela Berisha mori shumë zë dhe u bë mjaft protagoniste në ekranin shqiptarë duke u bërë sot banore e “Big Brother VIP” mes shumë emrave të njohur.

Sot ajo është mjaft e kuruar dhe shfaqet gjithmonë mjaft këndshëm, por nuk dukej kështu para se të bëhej e famshme.

Janë publikuar disa foto të shkodranes, ku duket se pamja e rafinuar që ajo ka sot nuk është vetëm meritë e ndryshimit të stilit.
Nuk dihet se në ç’farë moshe ka qenë Antonela në foto e publikuara.

Leave a Reply

Your email address will not be published.