Nuk E Ka Bërë As Për Borën, Donaldi I Bën Premtimin E Fortë Publikisht Beatrixës

Kujtojme se Donaldi i ka bere Fifit nje premtim se do te beje nje tatuazh edhe per te, ku do te shkruaje ne dore “Filoqyl”, ashtu sic e therriste ai.

Einxhel, Donaldi dhe Beatrix janë tre banorët e nominuar për të lënë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ të premten. Por mesa duket, kjo e fundit është ajo që po ndjenë eleminimin më së shumti.

Madje, këngëtarja ka këshilluar Donaldin, që ai të vazhdojë lojën e t’i jap gaz, nëse ajo del. Beatrix i ka thënë aktorit se ai duhet të luftojë për finalen dhe fitoren e madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.