Nuk është Donaldi/ Kushërira e Beatrix i habit të gjithë, ja kujt ia uron fitoren e “Big Brother VIP” (FOTO)

Ndërsa kanë kaluar katër muaj që nga fillimi i Big Brother Vip, publiku tashmë ka banorin e preferuar dhe që dëshiron që të fitojë çmimin e madh prej 115 mijë eurosh. Madje dhe shumë personazhe të njohur janë afeksionuar me

banorët e shtëpisë së famshm Së fundmi, ka qenë Anxhelina Hadërgjonaj, e cila ka shprehur hapur mbështetjen ndaj një banori. Me siguri, të gjithë prisni që Anxhelina të jetë mbështetëse e Donaldit pasi është i dashuri i kushërirës së saj, por në fakt ajo ka treguar të kundërtën.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh

Leave a Reply

Your email address will not be published.