Nuk është Edi Rama, ja SURPRIZA e madhe e Big Brother për natën finale!

18 sh kurti do te mbahet mend gjate ne historine televizive ne Shqiperi, pasi do te shpallet fituesi i Big Brother Vip.

110 mije euro do te jene ne xhepin e fituesit qe mendohet se do te ndahet ndermjet Ilirit dhe Donaldi, ndersa pas tyre kuotohet Beniada.
Nuk ka shume rendesi se kush fiton, por i sigurt eshte fakti se produksioni do te dhuroje nje show te jashtezakonshem.

Burimet tona prane produksionit bejne me dije se naten finale eshte menduar dhe si nje “koncert” nga kengetaret e ketij Big Brother.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh

Leave a Reply

Your email address will not be published.