Nuk ka vend për dyshime, konfirmohet lidhja e Robert Berishes me Laureta Maqedoncin

Ka disa ditë që Robert Berisha trazoi rrjetin duke konfirmuar që ka nisur lidhje të re dashurie.

Në një emision ai zbuloi se e dashura e tij quhet Laureta, shkruan Indeksonline.

Mediat rozë hulumtuan dhe zbuluan që e dashura e tij është modelja Laureta Maqedonci.

Ndërsa, ky lajm u vërtetua edhe nga modelja me anë të një postimi në Instastory.

Leave a Reply

Your email address will not be published.