Nuk ndahen më, Bora dhe Donaldi fotografohen sërish bashkë në dyqan

Ata janë çifti më i përfolur aktualisht.

Të maskuar, me kapele e kapuçat e bluzave, Bora dhe Donaldi janë fotografuar sërish bashkë.

Në redaksinë e revistawho ka ardhur kjo foto ku dyshja shihen duke bërë shopping. Ndonëse përpiqen të vazhdojnë jetën në privatësi, duket e pamundur sepse papracët i ndjekin kudo aktorin dhe moderatoren.

Leave a Reply

Your email address will not be published.