Nuk paskan fund surprizat në “Big Brother”! Iliri i shtang të gjithë me vendimin e tij të fundit

Einxhelin e Donaldin pas përfundimit të “Big Brother” do i shohim në dy emisione.

Einxhelit iu realizua ëndrra për të pasur një emision televiziv që do të ndihmojë vajzat në nevojë kurse Donaldi do të moderojë emisionin “Më lër të flas” së bashku me Romeon.
Por duket se së shpejti dhe Ilirin do ta shohim me emision.

Gjatë një bisede me banorët për gastronominë, Iliri shprehu dëshirën që të ketë një emision gatimi..EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh

Leave a Reply

Your email address will not be published.