Pa femije dhe pa burre! Feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç bën Elvana Gjata? (FOTO

Sot është ditë feste për këngëtaren e shumë pëlqyer nga publiku.

Elvana Gjata feston sot ditëlindjen dhe këngëtarja mbush plot 35 vjeç. Artistja e njohur ka lindur më 3 shkurt të vitit 1987 dhe sot është një ditë feste për të.

Kujtojmë se pas një tëreqje nga muzika dhe projektet e saj në kohën e kulmit të pandemisë, Elvana u rikthye fuqishëm dhe albumi i saj Çelu korri një super sukses.

Projektin e fundit, Elvana e publikoi një javë më para. Bashkëpunimi, “s’ka” me Mozzik gjithashtu pati mjaft sukses dhe vetëm në shtatë ditë ka arritur 4.2 milion klikime në Youtube

Leave a Reply

Your email address will not be published.