Pa grim dhe me ndërhyrje në fytyrë, Genta nuk njihet me pamje!

Genta Ismajli, vazhdon të jetë një personazh shumë i njohur.

Ajo, muaj më parë është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetën dy binjakë, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me biznesmenin turk, Ustah bëri bujë të madhe e shpesh herë është kritikuar për romancën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.