PA JE LEK DHE ME FUSTAN TË NGUSHTË, ARIANA TREGON TRUPIN E SAJ SI ‘PESHK’

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet super terheqese, pa jelek dhe me fustan të ngushtë, Ariana tregon trupin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.