Pa të dashurën me shokun e tij, si nisi sherri me th ika , xhelozia ‘verboi’ 45-vjeçarin dhe pl agosi rëndë të riun

Zbardhen detaje nga sherri me thika në Berat, ku dy persona përfunduan me pl agë të shumta në spital dhe njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Gazetarja Eneida Petova rapo rton për “BalkanWeb” se sherri mes dy shokëve ka nisur për një vajzë, e cila ishte e lidhur me njërin prej tyre.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh

Leave a Reply

Your email address will not be published.