Fjolla Svirca do t’iu nërqethë me këtë postim postim për nënën e saj të ndjerë

Fjolla Svirca: Urime ditëlindjen në qiell, nanë.

Bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmeti, jo shumë kohë më parë e ka hum bur personin më të shtrenjtë, nënën e saj.

Fjolla, shumë shpesh bënë dedikime për nënën e saj të ndjerë, e cila i mungon shumë, shkruan Kosovarja.

A ju kujtohet “Manueli”? Ja si duket 20 vjet pas përfundimit të serialit

E mbani mend “Manuelin”, kështu duket 20 vjet pas përfundimit të serialit.

Felipe Colombo, u bë emër i përfolur në mediat shqiptare, nga seriali “Rebelët” që u tranmsetua edhe në Kosovë targetoi moshat adoleshente, për arsye që edhe personazhet ishin të tilla.

Kjo është vajza bukuroshe e Ramushit dhe Anitës

Ndoshta nuk e dinit, por kjo bukuroshe është vajza e Ramush Haradinaj.

Ramush e Anita Haradinaj, janë çifti i njohur i sferës publike, jeta private e të cilëve ka qenë mjaftë e ekspozuar.

Ramushi e Anita janë prindër të tre fëmijëve tashmë të rritur, dy djemve dhe një vajze që është kombinimi perfekt i mamit dhe babit.

Violeta shkon në dasmë, me këtë fustan që ka veshur patjetër që do ta marrë vëmendjen e të gjithëve

Violetë Kukajn, ka kohë që nuk e kemi parë në ekran.

Ajo nuk është parë shumë e angazhuar në botën e muzikës, prandaj ka sjellë pak këngë ,shkruan ORAinfo.

Gjithsesi, pasi që i ka munguar ekranit, ndjekësit e saj i ka mbajtur aktiv me fotot e saj në rrjetet sociale.

Ryva po duket zonjë e rëndë me këtë veshje që ka shkuar në dasmë!

Ryva Kajtazi, është personazh shumë i dashur për publikun.

Ani pse karrierën e saj e filloi si aktore, ajo namin më të madh e bëri si këngëtare, duke filluar nëpër bende të ndryshme, e ma pas kaloi si solo këngëtare, shkruan ORAinfo.

Afrona e ka harruar Bleron, shfaqet në disponim duket festuar

Afrona Dika, padyshim është personi më i komentuar në mediat rozë.

Lidhja dhe tani ndarja me këngëtarin e njohur, Blero, ka bërë që jeta e saj të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse asnjëri nga të dy nuk kanë konfirmuar ndarjen, dyshja më nuk janë parë bashkë, madje as në rrjetet socilale.

Me këtë ndryshim, Semi po duket si loçkë

Semi Jaupaj, ishte njëra nga pjesëmarrëset në Big Brother Vip Albania.

Karrierën e ka nisur si këngëtare dhe po vazhdon të sjellë këngë shumë të bukura dhe të dëgjuara, shkruan ORAinfo.

Hyrja e Saj në formantin e Bigut ia hapi dyert asaj të ketë edhe më shumë suksese në botën artistike

Me poza , Arta i çmend grekët me trupin saj

Arta Nitaj, padyshim është njëra nga emrat më të përfolur aktualisht.

Ani pse vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, ajo mundohet që jetën e saj luksoze ta shpërndajë sa më shumë në rrjetet sociale, shkruan ORAi

Për këtë arsyeje, ajo provokon gjithmonë me pozat e saj, ku në pa i vë linjat perfekt të saj.

Teuta Selimi publikon foto sapo ka dal nga frizerka, kaq bukur është grimosur

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe gjithmonë me muzikën e saj mundohet të i përshtatet kohës, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është shumë e suksesshme në jetën profesionale, Teuta është e zonja edhe në jetën e saj private.