Fenomeni I Cuditshem Qe Ndodhi Dje Ne Bregdetin Shqiptar. Zbulohet E Verteta

Ditën e sotme qytetarë të shumtë kanë raportuar në JOQ ALBANIA një ndotje të madhe në bregdetin e Shëngjinit dhe Velipojës. I gjithë bregdeti është mbushur me një pluhur të verdhë dhe kjo i ka lënë të shtangur pushuesit që këtë të dielë kishin vendosur ta kalonin në plazh.

Leonora Vesh ‘Dallamet’ Që Do T’i Dëshironte Çdo Nuse

Leonora Jakupi shfaqet unike në ‘Dallam’.

Një nga personazhet më të preferuara të estradës shqiptare e njëherësh e quajtura edhe ‘diva’.

Bëhet fjalë për këngëtaren Leonora Jakupi e cila merr vëmendje në çdo imazh që shfaqet, shkruan Kosovarja.

VAJZA FRIZERKË E BËN ‘HORË’ SHYHRETEN, IA BËN FRIZURËN E GRIMIN E ‘TMERRSHËM’

Shyhretes i pëlqejnë fustanet, që i ndërron në çdo paraqitje, e secilën herë i vesh të bukur e më të bukur.

Shpesh komentohen edhe flokët voluminoz e frizurat e bukura të këngëtares, por në këtë foto flokët e saj lënë shumë për të dëshiruar.

Ku mbeti volumi, madhështia e flokëve të Shyhretes?

Pse nuk ia rregulloj vajza e saj frizere, Njomza? A thua a u zhgënjye Njomza kur e pa me këtë frizurë të ëmën?

Shiko foton:

Shumë Njerëz Nuk Ia Dinë Emrin, Po Ju E Dini Si Quhet Kjo Pemë?

Fa lë vlerave të tyre fa ntastike për sh ëndetin, thanat pë rdoren n ë shumë ku ra të ndryshme për shë rimin dhe tr ajtimin e disa s ëmundjeve, prej të cilave edhe pr oblemet me di abetin. Thana gjithashtu shërben si një pr odukt bazë për të mb ajtur të st abilizuar nivelin e sheqerit në mënyrë na tyrale

BIG MAMA “TMERRON” PA MAKE UP

Artistja e njohur nga Maqedonia, Big Mama, është mjaft aktive dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Të njëjtën si një pjesë të madhe të yjeve femra në estradë jemi mësuar t’i shohim të kuruar në çdo detaj, në paraqitjet publike që bëjnë qoftë në televizion e po ashtu edhe në ndonjë mbrëmje të tyre.