Pamje nga stuhia e fuqishme në Prishtinë O zot ruaj Qytetaret (Video)

Një stuhi e fuqishme ka përfshirë disa rajone të Kosovës.

Aktualisht erë e fuqishme dhe reshje të dendura shiu ka edhe në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë.

Meteorologët kishin parashikuar edhe më herët për mundësinë e destabilizimit të shpejtë të motit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.