Pamjet/ Fifi Dhe Graniti Janë Çift, Ja Cilat Janë Detajet Që Po I Bëjnë Të Gjithë Të Dyshojnë

Filloreta Raçi dhe Granit Cana janë dy prej emrave më të komentuar dhe të përfolur të edicionit të Big Brother Vip. Ata krijuan një raport shumë të fortë mes tyre kur ishin pjesë e reality-show BBV.

Pas daljes nga programi u duk se marrëdhënia e tyre u kris, por ata duket se kanë lënë pas çdo hatërmbetje apo keqkuptim dhe së fundi janë parë shumë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ata janë thuajse të pandashëm, pasi Graniti ka udhëtuar shpesh në Tiranës po ashtu edhe Fifi në Kosovë. Së fundi Graniti ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shihet së bashku me këngëtaren, teksa shëtisin së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.