Pas Monikës, Iliri Kapet Ke q Tani Edhe Me Arjolën: Më Dëgjo Mirë…

Duket se pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP”, banorët nuk kanë gjetur qetësi. Ata kanë biseduar me njëri-tjetrin për gjithçka çfarë ndodhi.

Ndërkohë, në një moment teksa Iliri ishte në tavolinë së bashku me Arbërin, Einxhel dhe Arjolës, iu drejtua kësaj të fundit duke i thënë “je një mike midis 2 ish-miqsh”. Ai po i referohej Monikës, me të cilën mbrëmë pati një debat mjaft të fortë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.