Pas ndarjes nga Afrona, Blero shfaqet në krahët e këngëtares së njohur kosovare

Ka tash e sa ditë që në mediat flitet për një ndarje të mundshme mes këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika.

Dyshimet lindën nga fakti se dyshja i kanë larguar të gjitha fotografitë e përbashkëta në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Mësohet se arsyeja e ndarjes duket të ketë qenë distanca mes çiftit, pasi dyshja kanë shtetësi të ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.