Pas Ndarjes Nga Blero, Afron Bënë Këtë Ndërhyrje Në Fytyrë

Ka disa ditë që në media është përfolur se Blero dhe Afrona janë ndarë.

Kjo pasi dyshja kanë larguar fotografitë e përbashkëta në Instagram, ndërsa burime pranë çiftit kanë thënë se dyshja kanë një krisje në raportin e tyre.

Për këto lajme deri më tani nuk ka pasur reagime as nga Blero, por as edhe nga Afrona rreth lajmeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.