Pas ndarjes nga Blero, Afrona vjen me një dedikim të çuditshëm!

Në mediat rozë tash e disa ditë është raportuar për ndarjes mes këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika.

Dyshimet janë nrgitur pasi Blera dhe Afrona kanë fshirë të gjitha fotot e përbashkëta në Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published.