Pas rrëfimit të Trixës mbi bullizmin, reagon Bora Zemani, ja çfarë tha ajo

Sot edhe Bora Zemani ka folur pikërisht mbi bullizmin gjatë puntatës së “Për’puthen”.

Ai tha se vite më parë ka vuajtur nga depresioni dhe i është dashur të marrë ilaçe. Kjo i shkaktoi atij shtim në peshë dhe prej andej nuk ka mundur të rikthehet në formë. Neritani tha se nuk është ndjerë kurrë aq keq sa është ndjerë kur është bërë pjesë e “Për’puthen” pasi është bullizuar jo vetëm nga publiku por edhe konkurrentët konkretisht Laureta.

Lidhur me këtë Bora tha se njerëzit publikë bullizohen nga kushdo që komenton jetën e tyre pa të drejtë.

Konkurrenti i “Për’puthen”, Neritani ka bërë një rrëfim prekës lidhur me peshën e tij dhe komentet bullizuese.

Leave a Reply

Your email address will not be published.