Pas Shërimit Ja Çfarë Dhurate I Bënë I Dashuri Adriana Matoshit

Deputetja dhe aktorja e njohur, Adriana Matoshi, ka kaluar me sukses ndërhyrjen kirurgjikale në tru.

Gjatë kësaj kohe, ajo ka pasur mbështetjen e familjarëve, miqve si dhe të dashurit të saj, Keith Groeneveld.

Së fundmi, përmes një Instastory, Adriana e ka falenderuar të dashurin për një surprizë që ai i ka bërë.

Ajo ka pozuar me një dhuratë, krahas së cilës ka shkruar: “Faleminderit i dashur për befasinë e ëmbël”.

Vihet re që Adriana është në formë shumë të mirë shëndetësore dhe fizikisht në top form.

Leave a Reply

Your email address will not be published.