PASKEMI DASMË/ ILIR SHAQIRI TREGON SE KUR DO TË MA RTOHET

Balerini i njohur shqiptar Ilir Shaqiri, njofton se do të martohet në muajin qershor, lajmin e ka dhënë vetë Iliri i ftuar nga Edi Manushi në emisionin e së dielës në TCh.

Iliri u shpreh se ka zhvilluar një ceremoni me bashkëshorten në kishë, por dasmë të vërtetë shqiptare nuk ka bërë.

Iliri ishte fitues i Big Brother VIP Albania dhe ai u bë mjaft i famshëm edhe pë garën që zhvilloi brenda shtëpisë, 50% të shumës ai ia fali fondacionit ‘Dritan Hoxha’, themeluesit të Top Channel.

Gjatë takimit me bashkëshorten në BBV ai i tha Emanuelës se duhet të përgatitet, gjithashtu Ilir Shaqiri ka njoftuar se do të jetë pjesëmarrës edhe te ‘Isoli dei famosi’ në Itali.

Leave a Reply

Your email address will not be published.