Pe Ha Komplet’, Engjëllusha Nuk Po I Reziston Kësaj Bukuroshe

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka postuar disa imazhe të mbesës së saj, Matinës.

“Pe ha komplet’, ka qenë komenti i Engjit për mbesën e saj.

Në këto imazhe vajza e Leartës dhe Kushtrimit shfaqet kaq simpatike. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.