Për Remzie Osmanin Ka Ardhur Vera, Shikoni Si Është Veshur Sot Për Me Dal!

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.
Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka befasuar me postimin që ka bërë.Remzia në imazhin e fundit shfaqet me fustan të gjatë e verorë.Edhe pse jemi në mes të dimrit dhe temperaturat janë të ulëta, duket se Remzia e duron të ftohtit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.