Për Rini Të Përjetshme”, Mimoza Mustafa Tregon ‘Sekretin’ Që Po E Mban Atë Kaq Të Re

Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.
Por, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.
Mimoza se fundmi ka publikuar një foto ku tregon se çfarë po përdor për tu dukur sa me e re.

“Tri herë brenda vitit aplikoni Profhilo-s, për rini të përjetshme”, ka shkuar Mimoza.

Leave a Reply

Your email address will not be published.