PERMES TIJ DONALDI I DEDIKOI KËNGË BORËS ‘KRI SET’ RA PORTI MES SAJ DHE ELGITIT

Kënga “Toxic Love”, ‘shpëth eu’ gjithandej.

Protagonist i saj është Donald Veshaj, si dhe tekstshkrues, ai u shpreh se këtë këngë i’a ka dedikuar Bora Zemanit, ish e dashura e tij.
Por si duket miqësia mes Borë dhe Elgitit, ka marrë fund, pasi që Bora ka larguar nga Instagram i saj këngëtarin.

Rezultat i ‘kri sjes’ së kësaj miqësie duket se ka ndikuar marrëdhënia midis Borës dhe Donaldit./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.