Përsëri Në Pushime? Learta Kësaj Here Merr Edhe Fëmijët Me Vete

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar, por edhe më të dashurat.
Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.

Sigurisht postimet e Leartës në rrjete sociale komentohen kudo dhe kthehen në lajmin e ditës, shkruan “Kosovarja”.
Kësaj herë ajo që ra në sy është një foto ku ka postuar Learta.

Ajo shihet bashkë me bashkëshortin Kushtrimin dhe dy fëmijët, Learta si duket përsëri është nisur për në pushime por kësaj here ka marrë me vete dy të vegjëlit e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.