Po bëhen prindër, Genci dhe Eni zbulojnë gjininë e fëmijës

Ata janë çifti më i komentuar i momentit.

Reperi dhe historiani Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Eni Koçi dje treguan se pritet të bëhen prindër të një fëmije, teksa Eni tregoi se është shtatzënë më fëmijën e saj të parë

Çifti i njohur i estradës, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi pas tri viteve martesë pritet që të bëhen prindër të fëmijës së tyre të parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.