Po duket si 23 vjeçare, por kjo është mosha e vërtetë e Leonora Jakupit!

Duket si 20-të, po ja sa vjeç është Leonora Jakupi

Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Leonora Jakupi, mbetet këngëtarja e dashur dhe e pëlqyer e publikut shqiptar.

E lindur më 3 mars të vitit 1979 në Skenderaj, artistja e popullarizuar ka mbushur plot 43 vite jetë, ani pse duket sikur të ishte në të 20-tat e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.