PO MENDON TË BËHET PËRSËRI NËNË?! LOREDANA NA SURPRIZOI TË GJITHËVE

Loredana është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Ndërkaq Loredana ka pasur një lidhje dashurie me reperin e njohur Mozzik, dyshja nuk janë më bashkë por gëzojnë një r aport të shëndoshë së bashku.
Çifti tashmë janë prindër të një vajze me emrin Hana, kjo i ka bërë ata që edhe pse nuk janë më bashkë, respekti që kanë ndaj njëri tjetrit të mos mungoj.

Loredana ndan shpesh foto të Hanëes, e cila na rrëmben zemrat të gjithëve me embëlsinë e saj, edhe me sytë e saj të bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.